Деловая сеть Ужгород
Компании:672
Товары и услуги:12
Статьи и публикации:2
Тендеры и вакансии:0

Секрети міцного сну : як правильно вибрати ліжко щоб висипатися

Секрети міцного сну : як правильно вибрати ліжко щоб висипатися
20.07.2017
Ми допоможемо вам підібрати матрац ортопедичний. Розповімо як правильно доглядати за матрацом та своїм спальним місцем

     Рекомендується міняти матрац кожні 8-10 років, щоб спати в гігієнічних умовах. Здоровий і міцний сон сприяє хорошому самопочуттю і настрою. Але відома усім формула, що спати треба не менше 8 годин в день, працює не завжди.

     При цьому не варто забувати і про ліжко, на якому ви спите. Як правильно вибрати, а потім і поставити ліжко, щоб сон був правильним і міцним, знає домівка.

Прості правила

 • Висота ліжка має бути вища за рівень колін людини на 7-9 см
 • Довжина ліжка має бути на 10 см більше, ніж зростання людини.
 • Ширина ліжка має бути достатньою, щоб людина могла спокійно обертатися уві сні.
 • Сон на боці. Якщо ви звикли спати на боці, необхідно, щоб ваш хребет залишався прямим. Тому підійде м'якший матрац, який прогинатиметься в області плечей і стегон і забезпечить необхідну підтримку іншим частинам тіла. Використайте більш високу подушку для зменшення напруги в області шиї.
 • Сон на спині. У цьому положенні необхідно забезпечити підтримку в області шиї і основи хребта. Для цього підійде матрац середньої жорсткості.
 • Сон на животі. Це положення вимагає особливої підтримки в області шиї і основи хребта. Рекомендуємо вибирати максимально жорсткі матраци. Маленька подушка дозволить уникнути зайвої напруги в області шиї.

Пораду за долглядом матраців

     Навіть самий кращий матрац з часом стає менш зручним, в оббивці і наповнювачі скупчуються шкідливі мікроорганізми і пил. Рекомендується міняти матрац кожні 8-10 років, щоб спати в гігієнічних умовах, проте, щоб продовжити термін служби матраца, потрібний правильний догляд:

 1. Міняйте постільну білизну не рідше за один раз в тиждень.
 2. Перш ніж постелити свіжі простирадла, провітрюйте матрац як мінімум пару годин.
 3. Для рівномірного зносу матрац необхідно час від часу перевертати. І краще робити це частіше з перших місяців після купівлі.
 4. Щоб тримати ліжко в чистоті, використайте додатковий тонкий матрац і знімний чохол, який можна стирати в машині.

Секрети правильного сну

 • Щоб сон був міцним, а ранок - бадьорим і радісним, перед сном не варто наїдатися
 • Ідеальна температура в спальні має бути близько 17-18°С. Спальню необхідно провітрювати і по можливості залишати вікно відкритим на усю ніч.
 • Звуки і світло стимулюють роботу мозку. Тому потрібно постаратися, щоб в спальні була тиша. Щоб до кімнати не проникало світло, на вікна краще вішати темні гардини.
посмотреть все (2)

Другие статьи и публикации компании:

Нічний сон дуже важливий для кожної людини. Дуже важливо добре відпочити, щоб набратися сил і бути готовим до перипетій нового дня.
31.07.2017
Информация о продавце
 • +380 (066) 515-00
 • вул. Минайська, 18Г
Венето - інтернет магазин матраців та ліжок в Україні
×